درباره سازمان

سازمان مجری ساختمانها و تاسيسات دولتی و عمومی ،بزرگترين سازمان تخصصی در احداث ساختمانهای دولتی و عمومی در کشوراست که به منظور تمرکزسياست گذاری ،مديريت و هماهنگی توسعه وبهينه سازی ،افزايش کيفيت،کاهش زمان اجراو قيمت تمام شده جهت تهيه و اجرای طرحهای ساختمانی و تاسيساتی دولتی و عمومی و عمران شهری در سراسر کشور،به عنوان يکی از سازمان های وابسته به وزارت مسکن و شهرسازی فعاليت می نمايد سازمان مجری ساختمانهاو تاسيسات دولتی و عمومی در سال 1372 پس از تصويب اصلاح ساختار و منطقی نمودن تشکيلات وزارت مسکن و شهرسازی و حذف تشکيلات غير ضروری به عنوان يکی از سازمانهای وابسته به وزارت مسکن و شهرسازی شروع بکار نمود.

آخرین اخبار

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی:

ذیحساب جدید سازمان مجری معرفی شد

ذیحساب و مدیرکل جدید امور مالی اعتبارات تملک دارایی های سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی معارفه شد.

951-833-9122

مدیرکل اجرای طرح‌های ملی مناطق 3 و 4 خبر داد:

پیشرفت فیزیکی بیمارستان سراوان از 87 درصد گذشت

مدیرکل اجرای طرح‌های ملی مناطق 3 و 4 با اشاره به 87 درصدی شدن پیشرفت فیزیکی روند احداث بیمارستان 228 تختی سراوان، گفت: درصورت تأمین اعتبار این بیمارستان در سال 97 تکمیل می‌شود.

ادامه خبر

باحضور وزیر بهداشت

بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز افتتاح شد

بیمارستان 110 تختی سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز با حضور وزیر بهداشت و معاون وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.

2705921829

با حضور مدیران و کارکنان سازمان مجری:

مراسم سوگواری ایام شهادت امام حسین(ع) در سازمان مجری برگزار شد

مراسم سوگواری ایام شهادت امام حسین(ع) با حضور مدیران و کارکنان در سازمان مجری برگزار شد.

radiophony

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان مجری:

نباید با فشار اقتصادی تسلیم دشمن شد

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری با تأکید بر لزوم توجه بیشتر مسئولان به اقتصاد مقاومتی، گفت: دشمن نباید تصور کند با فشار اقتصادی می تواند ایرانی ها را تسلیم خود کند.

ادامه خبر